AGREGAT PODORYWKOWY PÓŁZAWIESZANY RUNO 3, 0 M AGRO- MASZ

nr IK09T4N Zaktualizowane: 14 lip Odsłon: 604
Rogóźno 130, woj. kujawsko-pomorskie
53 350 zł 

Duża przepustowość, aktywne zabezpieczenia, możliwość głębokiej, jak i płytkiej uprawy ścierniska to silne argumenty, które przekonają Cię do pracy z agregatem podorywkowym RUNO.

Zestawienie pazurów w trzech sekcjach z obustronnymi lemieszami oraz długą odkładnią zestrojoną pod odpowiednim kątem do podłoża pozwoli uzyskać równomierne i intensywne wymieszanie resztek pożniwnych. Mając możliwość pracy również po zdemontowaniu lemieszy, osiągamy większe głębokości robocze. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu odległości między belkami oraz prześwitowi nad ziemią uzyskasz doskonałe efekty pracy w każdych warunkach.

Non-stop. W tych słowach zawiera się cała filozofia oparta na wydajnej ochronie elementów roboczych połączonej z komfortową obsługą nie wymagającą częstej ingerencji operatora. Na każdy typ gleby, w warunkach pól niezakamienionych lub zakamienionych nieznacznie, najskuteczniejszym rozwiązaniem jest stosowany przez nas system podwójnych sprężyn zabezpieczających każdy pazur.

Efekt lepszego wymieszania oraz wyrównania uprawianego pasa możliwe są dzięki pracy zębatych talerzy zestawionych przeciwlegle i mocowanych na ramionach zabezpieczonych elastomerami.

Regulowany hydraulicznie wał oponowy służy do zagęszczania spulchnionej gleby gwarantując bardziej równomierne wschody. Duże znaczenie ma fakt, że elastyczna guma jest mało podatna na oblepianie glebą. Poza tym wał spełnia również funkcję transportową agregatu.

Wyposażenie podstawowe:
trzy rzędy zębów z zabezpieczeniem sprężynowym
elementy robocze do pracy płytkiej o szerokości 80 mm + podcinacze
rząd talerzy zagarniających 460 mm
stopki podporowe (do wersji składanej hydraulicznie)
wał oponowy z kół 185/65 15 z hydrauliczną regulacją głębokości

Wrzeciono (wyposażenie obowiązkowe):
wrzeciono zaczepu 3 kat. Typ "I" + 1350 zł
wrzeciono zaczepu 2 kat. + 3 kat. Typ "U" + 1700 zł

Opcje dodatkowe:
wał tnący 380mm z hydraulicznie regulowaną głębokością pracy + 11850 zł
hydrauliczne sterowanie talerzami skrajnymi + 2700 zł
dopłata do dłut redlic 18mm hartowanych, napawanych + 850 zł
dopłata do dłut redlic z odkuwki wraz z węglikiem + 2450 zł
dopłata do dłut redlic do pracy głębokiej o szer. 50mm Agricarb + 1800 zł

TRANSPORT OD 150 ZŁ

Typ oferty

  • Typ oferty oferta firmowa
  • Szczegóły Ogłoszeniodawcą jest przedsiębiorca.
    Pamiętaj, że serwis www.autogielda.pl odpowiada jedynie za prezentację oferty, a samej transakcji dokonujesz bezpośrednio z ogłoszeniodawcą. Ponieważ jest to przedsiębiorca, transakcja będzie objęta przepisami o ochronie konsumenckiej, a Tobie przysługują określone tymi przepisami prawa. W zależności od rodzaju oferty i sposobu przeprowadzenia transakcji może to być m.in. prawo do rękojmi, zwrotu i inne.

Kontakt