OWIJARKI DO BEL AGRO MAX OWIJARKA STAWIACZ BEL KOŁYSKA WOLNY START

nr II7YEJY Zaktualizowane: 14 lis Odsłon: 1718
Rogóźno 130, woj. kujawsko-pomorskie
6 190 zł 

OWIJARKA DO BEL

Obrotnica spoczywa na czterech podwójnych łożyskach. Dzięki podnośnikowi hydraulicznemu ciągnika owijarka sama wyładowuje belę. Owijarka posiada licznik wskazujący aktualną ilość owinięć beli. Do owijarki dołączona jest instrukcja obsługi z katalogiem części.
Owijarka posiada na pompie hydraulicznej reduktor, który umożliwia regulację szybkości obrotów owijarki oraz zabezpiecza przed szarpaniem przy zatrzymaniu stołu obrotowego - przedłuża to żywotność łańcuchów i innych elementów.

Kolejnym ważnym elementem jest zastosowanie wysokiej jakości podajnika folii, który pozwala na precyzyjny docisk rolki z folią. Regulacja docisku jest bardzo ważna ponieważ folie różnią się rozciągliwością i wymagają precyzyjnego docisku (tak aby folia się nie rwała, ale jednocześnie była maksymalnie rozciągnięta).
WZMOCNIONA KONSTRUKCJA !!!

Zalety owijarki
prosta konstrukcja,
małe zapotrzebowanie mocy,
łatwa w obsłudze,
niskie koszty eksploatacji,
wykonana z najlepszych materiałów,
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
12 miesięczną gwarancję,
malowanie proszkowe
nóż do folii
końcówki Euro


Posiadamy również w sprzedaży STAWIACZ BEL (KOŁYSKA) w cenie 990 zł

TRANSPORT 200 ZŁ

Zapoznaj się z szerszą ofertą naszej firmy i wejdź na
www.agromil.pl

Typ oferty

  • Typ oferty oferta firmowa
  • Szczegóły Ogłoszeniodawcą jest przedsiębiorca.
    Pamiętaj, że serwis www.autogielda.pl odpowiada jedynie za prezentację oferty, a samej transakcji dokonujesz bezpośrednio z ogłoszeniodawcą. Ponieważ jest to przedsiębiorca, transakcja będzie objęta przepisami o ochronie konsumenckiej, a Tobie przysługują określone tymi przepisami prawa. W zależności od rodzaju oferty i sposobu przeprowadzenia transakcji może to być m.in. prawo do rękojmi, zwrotu i inne.

Kontakt