OBSYPNIK DO OKRYWANIA KOPCÓW PRYZM TERMO-TECH

nr IK29XNC Zaktualizowane: 14 kwi Odsłon: 98
Rogóźno 130, woj. kujawsko-pomorskie
6 200 zł 

Opis
Obsypnik jest maszyną rolniczą przeznaczoną do okrywania pryzm/kopców kukurydzy oraz kiszonek. Sprawdza się również podczas gaszenia pożarów ściernik. Łatwość montażu obsypnika na trzypunktowym układzie mocowania (TUZ) w ciągniku oszczędza czas i ułatwia pracę. W budowie obsypnika zastosowano innowacyjne rozwiązanie w postaci przedpłużki spulchniającej ziemię, sprawdzające się bardzo dobrze na wszystkich rodzajach gleb.

Obsypnik posiada szeroki zakres wysokości wyrzutu ziemi przy pomocy osłony regulowanej. Wałek WOM wprawia w ruch obrotowy tarczę, na której znajdują się noże tnące ziemię i trawę oraz łopatki wyrzucające ziemię na kopiec lub pryzmę. Dzięki zastosowaniu noży maszyna nie zapycha się i nie wyrzuca grud, a wykorzystanie na łopatki trudnościeralnej stali Hardox zdecydowanie wydłuża żywotność sprzętu.

Części zamienne do obsypnika są ogólnodostępne, a małe wymiary urządzenia ułatwiają przechowywanie.

Wymagana moc ciągnika powyżej 40 kW.

Transport ustalany indywidualnie w zależności od odległości dostawy od 150 zł

Typ oferty

  • Typ oferty oferta firmowa
  • Szczegóły Ogłoszeniodawcą jest przedsiębiorca.
    Pamiętaj, że serwis www.autogielda.pl odpowiada jedynie za prezentację oferty, a samej transakcji dokonujesz bezpośrednio z ogłoszeniodawcą. Ponieważ jest to przedsiębiorca, transakcja będzie objęta przepisami o ochronie konsumenckiej, a Tobie przysługują określone tymi przepisami prawa. W zależności od rodzaju oferty i sposobu przeprowadzenia transakcji może to być m.in. prawo do rękojmi, zwrotu i inne.

Kontakt