WSPOMAGANIE C-360 CYLINDER POPRZECZNY OŚ OKRĄGŁA C360 URSUS ORBITROL

nr II7TW9K Zaktualizowane: 14 maj Odsłon: 943
Rogóźno 130, woj. kujawsko-pomorskie
3 090 zł 

PROFESJONALNY ZESTAW WSPOMAGANIA UKŁADU KIEROWNICZEGO NA ORBITROL DO URSUSA C-360 DO CIĄGNIKÓW Z PRZEDNIĄ OSIĄ OKRĄGŁĄ

Jedyne wspomaganie na rynku które jest w 100% kompletne!!!

Zestaw jest nowy, kompletny, gotowy do samodzielnego montażu, dołączamy dokładną instrukcję montażu oraz dokładne zalecenia odnośnie użytkowania.

Montaż polega na wymontowaniu starych i zamontowaniu w ich miejsce nowych części z zestawu. Nie trzeba dokupować dodatkowych części, nie trzeba w żaden sposób na trwałe przerabiać ciągnika.Zestaw bez problemu można użyć do ciągników które mają już zamontowanego tura, pasuje do każdego rocznika ciągnika i do każdej kabiny!!!Większość podzespołów produkowana jest w Polsce przez profesjonalne firmy zajmujące się produkcją części rolniczych, z bardzo dobrych materiałów, dlatego jesteśmy pewni naszego produktu dając Państwu 3 lata gwarancji !!!Zestaw przeznaczony do ciągników pracujących w ciężkich warunkach polowych oraz w gospodarstwach rolnych.W skład zestawu wchodzą:

1. Kompletny cylinder wraz z ramionami i wspornikiem mocującym do osi przedniej okrągłej. Produkcja polska!

2. Orbitrol, posiada wszystkie potrzebne zawory przelewowy, szokowy i zwrotny. Produkcja europejska !!!

3. Wspornik orbitrola, element kolumny kierowniczej, mocowany do pokrywy górnej skrzyni biegów.

4. Kolumna kierownicza C-330, pasuje do każdej kierownicy. Produkcja Polska!

5. Pompa hydrauliczna wspomagania C-360, wydajność od 8 do 12 L/min. Produkcja ukraińska

6. Pokrywa przednia rozrządu z miejscem na przykręcenie pompy wspomagania. Produkcja polska

7. Dwa koła zębate rozrządu i wałek pompy wtryskowej przedłużany. Produkcja polska

8. Zbiornik wyrównawczy na olej posiada wewnątrz wbudowany filtr.

9. Wszystkie przewody potrzebne do prawidołej pracy wspomagania.

10. Normalia, wszystkie złącza, przyłącza, śruby i podkładki potrzebne do zamontowania wspomagania. Produkcja polska.Zapewniamy serwis gwarancyjny przez 3 lata oraz serwis pogwarancyjny.Dajemy możliwość zakupu na raty, bardzo łatwo i bezpiecznie, zadzwoń i spytaj o szczegóły!!Jeżeli chcesz sprzedać ciągnik URSUS C-330 i masz z tym problemy, jest to idealne wyjście z sytuacji. Zakupując takie wspomaganie bez problemu możesz podnieść wartość rynkową ciągnika nawet o 3500zł. Twoja oferta zabłyśnie na tle innych a szansa na sprzedanie ciągnika będzie przy tym dużo większa.Jeżeli zakupiłeś TURa i praca z ciągnikiem stała się udręką, nie zastanawiaj się, kupując wspomaganie wszystkie problemy znikną. Kierownicą będziesz kręcił jedną ręką i praca stanie się lżejsza i przyjemna. Daj sobie pomóc i zainwestuj w zdrowie.Możliwa zamiana orbitrola na produkcji danfoss + 300 zł
W sprzedaży olej boxol 5 l w cenie 70 zł

WYSYŁKA KURIERSKA POBRANIOWA 50 ZŁ

Typ oferty

  • Typ oferty oferta firmowa
  • Szczegóły Ogłoszeniodawcą jest przedsiębiorca.
    Pamiętaj, że serwis www.autogielda.pl odpowiada jedynie za prezentację oferty, a samej transakcji dokonujesz bezpośrednio z ogłoszeniodawcą. Ponieważ jest to przedsiębiorca, transakcja będzie objęta przepisami o ochronie konsumenckiej, a Tobie przysługują określone tymi przepisami prawa. W zależności od rodzaju oferty i sposobu przeprowadzenia transakcji może to być m.in. prawo do rękojmi, zwrotu i inne.

Kontakt