RĘBAK DO GAŁĘZI BX-52R LAMPART SIECZKARNIA ROZDRABNIARKA

nr IK24J7W Zaktualizowane: 14 sty Odsłon: 78
Rogóźno 130, woj. kujawsko-pomorskie
16 500 zł 

Jeden z najnowszych modeli rębaka tarczowego Lampart BX52R, wyposażony w hydrauliczny układ podawania materiału służy do rozdrabniania gałęzi, pni drzew o średnicy do 12cm, natomiast z odrostami do 25cm.
Rębak wyposażony jest w szereg udoskonaleń poprawiających bezpieczeństwo i wydajność pracy wg. najnowszych dyrektyw europejskich
dyrektyw unijnych.
Nowa wersja rębaka została dodatkowo wyposażona we własną pompę hydrauliczną oraz zbiornik na olej hydrauliczny zasilające dwa wałki podające materiał na tarcze z nożami.

Posiada nowej generacji układ hydrauliczny wraz z własną pompą oraz zbiornikiem oleju, zabezpieczenia oraz osłony.
Mechanizm pobierający materiał posiada płynny 10 stopniowy regulator prędkości pobierania, funkcję wycofania materiału oraz awaryjny stop.

Rębak lampart BX52R wyposażony jest w masywną tarczę tnącą o średnicy 63 cm i grubości 2 cm, waga tarczy wynosi 65 kg.
Masywna tarcza tnąca rębaka wyposażona jest w 4 noże dwustronnie ostrzone + jeden kontra nóż zamocowany w podstawie rębaka.

Tarcz rębaka wyposażona jest w łamacze (łopaty) rozdrabniające uzyskany zrąb do wartości 20-50 mm.
Rębak posiada również zasuwkę blokującą tarczę, która ułatwia wymianę noży.
Wytworzony zrębek wyrzucany jest przez rurę obracaną 360ż

Typ oferty

  • Typ oferty oferta firmowa
  • Szczegóły Ogłoszeniodawcą jest przedsiębiorca.
    Pamiętaj, że serwis www.autogielda.pl odpowiada jedynie za prezentację oferty, a samej transakcji dokonujesz bezpośrednio z ogłoszeniodawcą. Ponieważ jest to przedsiębiorca, transakcja będzie objęta przepisami o ochronie konsumenckiej, a Tobie przysługują określone tymi przepisami prawa. W zależności od rodzaju oferty i sposobu przeprowadzenia transakcji może to być m.in. prawo do rękojmi, zwrotu i inne.

Kontakt