Kolor producenta: niebieski<b>Witam Państwa<\/b>
Do sprzedania posiadamy bezwypadkowego <b>Mercedesa Sprintera L2H2 z roku 2022<\/b>. Auto sprowadzone od 1-go właściciela, który na bieżąco wykonywał wszystkie przeglądy w ASO ( w celu weryfikacji udostępniam nr.VIN, nie wymaga żadnego wkładu finansowego.Stan auta b.dobry, wnętrze czyste i zadbane, silnik, skrzynia biegów i zawieszenie pracują bez zarzutu. Jednostka napędowa to niezawodne <b>CDI o poj.2143ccm i mocy 143KM ( fabryczna moc 114KM, została wgrana mapa na 143KM )<\/b>, dynamiczny i ekonomiczny a przede wszystkim bezawaryjny silnik. <b>Wyposażenie:<\/b>
<b>- przedłużony i podwyższony - wersja L2H2<\/b>
<b>- nawigacja satelitarna<\/b>
- 3-osobowy
- klimatyzacja
- 6-biegowa manualna skrzynia biegów
- asystent znaków drogowych
<b>- system ostrzegania o kolizji<\/b>
- zestaw głośnomówiący z bluetooth
- radio CD+MP3
- system antypoślizgowy
- system kontroli trakcji
- el.szyby
- el.lusterka
- komputer pokładowy
- sensor deszczu i zmierzchu
- 2 x Air Bag
- Wi-Fi, Bluetooth
- Android Auto, Apple Car Play
- wejścia USB
- auto-alarm
- immobiliser
- i inne dodatki...
<b>Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.<\/b>
<b>Sprzedaż na FV 23%, podana cena jest ceną NETTO.<\/b>
<b>Samochód z 3 miesięczną pisemną gwarancją w cenie auta<\/b>
Możliwość przedłużenia gwarancji do 12 miesięcy.
Gwarancja obejmuje:
- wszystkie usterki techniczne
- silnik
- skrzynię biegów
- mechanizmy różnicowe
- wały napędowe
- obudowy - skrzyni biegów, silników, mostów, miski olejowej itd.
- komputer główny silnika
- przednie i tylne zawieszenie - amortyzatory, sprężyny itp.
- paski rozrządu
- łańcuchy rozrządu
- koła zamachowe dwumasowe
- turbosprężarki
- diagnostykę komputerową
- Auto Assistance - transport do warsztatu w razie awarii
Gwarancja działa na terenie Całej Polski, Naprawa i wszystkie części w okresie gwarancji usuwane będą bezpłatnie.
<b>Możliwość sprawdzenia auta w dowolnej stacji diagnostycznej lub ASO Volkswagen.<\/b>
<b>Możliwe RATY, ZAMIANA lub LEASING.<\/b>
Jesteśmy europejskim dealerem samochodów używanych z siedzibę w Kamiennej Górze. Współpracujemy z wiodącymi firmami leasingowymi i dealerami i samochodowymi, dzięki czemu naszym klientom oferujemy najlepsze używane samochody.
Warto zakupić samochód u nas, bo stoi za nami wieloletnie doświadczenie i
satysfakcja naszych klientów. Kupujący u nas zyskuje:
Przejrzystość stanu technicznego ? każdy samochód przechodzi kontrolę techniczną. W razie konieczności przeprowadzamy niezbędne naprawy, by samochód był całkowicie sprawny. Klient jest informowany o stanie technicznym pojazdu i jego ewentualnych naprawach.
Bezpieczeństwo transakcji ? sprzedajemy samochody, których jesteśmy właścicielami. Pojazdy pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.
Specjalne warunki sprzedaży przy finansowaniu zakupu poprzez kredyt lub leasing.
Możliwość