REKLAMA

SANATORIUM LEŚNA PIEŚŃ W TRUSKAWCU,UKRAINA

nr IN94FPYM 8 lip
Truskawiec, woj. mazowieckie
1 zł 

Jesteśmy nowoczesnym hotelem ?Leśna pieśń" w Truskawcu z dobrze rozwiniętą infrastrukturą dla pełnego relaksu i uzdrowienia.
Zakwaterowanie w bardzo komfortnych pokoi wszystkich standartów do wyboru.
AQUA-MED Resort Hotel Lisova Pisnia jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, balneologiczny, fizjoterapeutyczny i kosmetyczny.
Konsultacje z doświadczonymi lekarzami, a także kompleksowe badanie ciała, pozwala znaleźć najbardziej skuteczny program do uzdrowienia czy profilaktyki .
Zapewnimy komfort oraz wspaniały relaks. W hotelowym holu znajduje się pijalnia wód z szeroką gamą wód leczniczych: ?Naftusya", ?Maria".
W zdrojowym hotelu ?Leśna Pieśń" szczególna uwaga użycza się żywieniu. W koszt pobyty wchodzą śniadanie, obiad i kolacja w formie ?bufetu", gdzie proponują się dania ukraińskiej, europejskiej kuchni, a także dietetyczne wyżywienie zgodnie rekomendacji lekarza.
W lobbi-barze, który jest rozmieszczony w hallie hotelu, proponuje się szeroki wybór rozmaitych mocnych i bezalkoholowych napojów, coctaili, świeżo wyciskanych soków, obszerna kawowa i herbaciarnia mapy.
Więcej informacji po telefonu lub na stronie internrtowej.
Serdecznie zapraszamy!
https://lisova-pisnia.ua/pl

Kontakt

Uwaga! Oglądana oferta jest ofertą archiwalną i może być już nieaktualna.