AWK KASPRZAK - NISZCZENIE DOKUMENTÓW - BYDGOSZCZ, GDAŃSK, SOPOT - AWK.COM.PL

nr IN44MWF Zaktualizowane: 18 maj Odsłon: 37
Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
1 zł /kg (zależna od parametrów zlecenia)

Firma AWK Kasprzak z Bydgoszczy jest liderem w branży niszczenia dokumentów i recyklingu (35 lat doświadczenia). Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie w miastach takich jak Bydgoszcz, Gdańsk, Sopot, Elbląg, Toruń czy Łódź. Niszczenie dokumentów dostępne jest na miejscu, w naszej siedzibie - jak i praktycznie w dowolnym innym miejscu w Polsce za pośrednictwem naszej rozbudowanej sieci transportowej. Specjalizujemy się w bezpiecznej utylizacji dokumentacji, które wymagają zachowania szczególnej poufności.

W obliczu rosnących wymagań dotyczących ochrony danych osobowych (szczególnie wrażliwych danych takich jak informacje klientów firm i spółek) niezwykle istotnym jest by wybrać partnera, który zapewnia nie tylko zgodność z normami RODO, ale również z normą DIN 66399. Dzięki naszym specjalistycznym niszczarkom (takim jak model EBA 7050) jesteśmy w stanie zniszczyć dokumenty na poziomie tajności klasy trzeciej - co gwarantuje, że raz zniszczone dokumenty nie będą mogły zostać odtworzone.

Nie tylko obsługujemy duże firmy i urzędy. Nasza oferta skierowana jest również do małych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, które potrzebują profesjonalnego podejścia do niszczenia dokumentów. Niezależnie od ilości - każde zlecenie traktujemy z równą uwagą. Zapewniamy, że nasze usługi są szybkie, efektywne i przede wszystkim bezpieczne. Nasz przystępny cennik na niszczenie dokumentów w naszej siedzibie sprawia że usługi AWK Kasprzak są dostępne dla co raz szerszego grona Klientów.

Dla naszych klientów z Bydgoszczy, Gdańska i Sopotu oferujemy również możliwość odbioru dokumentów bezpośrednio z siedziby ich firmy. Ponadto - dla większych ilości dokumentów jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednie specjalne pojemniki, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie dokumentów do czasu ich zniszczenia.

Kładziemy duży nacisk na ekologię. Resztki makulatury są przekazywane do recyklingu, co przyczynia się do ochrony środowiska i promuje zrównoważone zarządzanie zasobami.

Zaufanie którym obdarzają nas nasi Klienci - jest dla nas największą wartością. W AWK Kasprzak dbamy o to by każde zlecenie było realizowane z najwyższą starannością. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie i wieloletnia współpraca z naszymi partnerami.

Dodatkowo AWK Kasprzak oferuje usługi dostępne w siedzibie firmy w Bydgoszczy:

- Skup makulatury - zawsze po sprawdzonych atrakcyjnych cenach
- Skup folii PE - działajmy razem na rzecz ekologii naszego regionu


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach w Twojej miejscowości:

Tel. : +48 601 522 373

Email : robert.awk@awk.com.pl

WWW : https://awk.com.pl/

Cennik: https://awk.com.pl/niszczenie-dokumentow-bydgoszcz/#cennik


Media społecznościowe:

Facebook:

https://www.facebook.com/profile.php?id=61553146133319

YouTube:

https://youtu.be/8edREgViIUU?si=T4UD-pKdP_rkPEcW

Typ oferty

  • Typ oferty oferta firmowa
  • Szczegóły Ogłoszeniodawcą jest przedsiębiorca.
    Pamiętaj, że serwis www.autogielda.pl odpowiada jedynie za prezentację oferty, a samej transakcji dokonujesz bezpośrednio z ogłoszeniodawcą. Ponieważ jest to przedsiębiorca, transakcja będzie objęta przepisami o ochronie konsumenckiej, a Tobie przysługują określone tymi przepisami prawa. W zależności od rodzaju oferty i sposobu przeprowadzenia transakcji może to być m.in. prawo do rękojmi, zwrotu i inne.

Kontakt