REKLAMA

SPRZEDAM LOKAL WOLNOSTOJĄCY OPODAL CENTRUM KŁODZKA

nr IP94TMY7 9 wrz
Kłodzko, woj. dolnośląskie
180 000 zł 

Szczegóły

 • Informacje
  • Powierzchnia 70 m2
  • Liczba pomieszczeń 2
Media
  • energia el.
  • woda
Szczegóły
  • bez pośredn.
  • w centrum

Sprzedam lokal wolnostojący opodal centrum Kłodzka (ok. 200 metrów od ratusza) przy ul. Łukasińskiego nr 26a, o pow. 70m2; jest przy tym działka ogrodzona z bramą wjazdową o pow. 45m2 (łączna powierzchnia działki wraz z obiektem to 114 m2). Do lokalu doprowadzone jest zasilanie trójfazowe 400V oraz woda. Do obiektu jest dobry dojazd (wprost z głównej ulicy) oraz miejsce na mały parking. Lokal nadaje się na hurtownię, magazyn, sklep, usługi (np. punkt wulkanizacyjny z wymianą opon/naprawę pojazdów itp.) lub na przeróbkę na cel mieszkalny (jest pozwolenie z urzędu na zmianę formy użytkowania) stając się praktycznie samodzielnym domem. Stan techniczny dobry, blaszany dach do wymiany. Po ewentualnej przebudowie dachu na dwuspadowy (potrzebne zezwolenie), można by uzyskać kolejną powierzchnię użytkową. Przyległa działka pozwala na wykorzystanie jej jako własnego ogrodzonego podwórka, postawienia małego garażu (np. nie związany trwale z gruntem blaszak nie wymaga pozwolenia) i inne funkcjonalności, o które tak trudno mieszkając w mieście.
Co ważne, w bieżącym roku UM w Kłodzku planuje kompleksowe prace rewitalizacyjne całego podwórka, na którym stoi obiekt oraz okolicznych zabudowań i działek, co wydatnie podniesie estetykę, funkcjonalność, atrakcyjność a tym samym i wartość zabudowanej działki (szczegółowe informacje na ten temat w kłodzkim ratuszu).
Lokal jak i działka mają formę prawną wyłącznej własności nieobciążonej na rzecz osób trzecich/zastawami/hipotekami czy podobnymi komplikacjami.

Kontakt