OBIEKT WOLNOSTOJĄCY DLA FACHOWCA W SWEJ BRANŻY!

nr IP149YW 5 mar 189
Kłodzko, woj. dolnośląskie
150 000 zł 

Szczegóły

 • Informacje
  • Powierzchnia 70 m2
  • Liczba pomieszczeń 2
Media
  • energia el.
  • woda
Szczegóły
  • bez pośredn.
  • w centrum

Handlujesz w internecie, robisz w detailingu, elektryce, budowlance, naprawiasz elektrotechnikę samochodową lub podobne? Jeśli tak, jesteś w tym dobry i potrafisz na tym zarobić, to nie wynajmuj byle czego na zadupiach ani nie gnieźdź się po garażach, tylko zyskaj przestrzeń i daj się znaleźć w pobliżu centrum miasta!

Oto oferta dla ciebie: lokal wolnostojący opodal centrum Kłodzka (ok. 200 metrów od ratusza) przy ul. Łukasińskiego nr 26a, o pow. 70m2; jest przy tym działka ogrodzona z bramą wjazdową o pow. 45m2 (łączna powierzchnia działki wraz z obiektem to 114 m2). Do lokalu doprowadzone jest zasilanie trójfazowe 400V oraz woda. Do obiektu jest dobry dojazd (wprost z ulicy Kolejowej) oraz miejsce na mały parking.

Stan techniczny dobry, blaszany dach do wymiany, mury dobre. Po ewentualnej przebudowie dachu na dwuspadowy (potrzebne zezwolenie), można by uzyskać kolejną powierzchnię użytkową. Przyległa działka pozwala na wykorzystanie jej jako własnego ogrodzonego podwórka, postawienia małego garażu i inne funkcjonalności, o które tak trudno mieszkając w mieście. Obiekt jest przez cały dzień dobrze nasłoneczniony.

W 2019 UM Kłodzka przeprowadził tu kompleksowe prace rewitalizacyjne całego podwórka, na którym stoi obiekt oraz okolicznych zabudowań i działek, co wydatnie podniosło estetykę, funkcjonalność, atrakcyjność a tym samym i wartość zabudowanej działki. Cały wjazd oraz podwórko są utwardzone nową kostką i krawężnikami, stoją trzy nowe latarnie, a teren zostanie docelowo włączony w system monitoringu miejskiego. Zresztą masz oczy, zdjęcia jak i adres do samodzielnego obejrzenia.

Lokal jak i działka mają formę prawną wyłącznej własności nieobciążonej na rzecz osób trzecich/zastawami/hipotekami czy podobnymi komplikacjami.

Jeśli jesteś fachowcem w w/w lub innych tematach i potrzebujesz własnej przestrzeni do pracy, to nie ma co wydziwiać, bo nic lepszego w Kłodzku się nie znajdzie, chyba, że wynajmy po 2000 zł za miesiąc na cudzych warunkach. Zauważ, że byle 50-metrowe mieszkanie w bloku, bez garażu i stałego miejsca parkingowego kosztuje w granicach 200000 zł, garażyk 2x3 m ze 25000, a porośnięta trawą nieuzbrojona działka budowlana na zadupiach od 50 kawałków wzwyż, więc myślę, że jak za samodzielny obiekt do modernizacji wg własnych upodobań, z przyległą działką, z dobrym dojazdem, miejscem parkingowym, utwardzonym placem i monitoringiem w samym centrum miasta, to krzywdy nie ma (1315 zł/m2). A od wynajmów, to już tańsza jest rata kredytu, w szczególności gdy dysponuje się częściowym wkładem własnym.

Adres masz, zdjęcia też, zatem obiekt i otoczenie możesz obejrzeć sobie sam. Zatem do dzieła!

Kontakt

Uwaga! Oglądana oferta jest ofertą archiwalną i może być już nieaktualna.

Zobacz także

NIERUCHOMOŚCI
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ, UL. WIELKOPOLSKA 2A - MAM DO SPRZEDANIA LOKAL
29 000 zł
 • Powierzchnia: 42 m2
 • Liczba pomieszczeń: 2
 • Liczba witryn: 1
Szczegóły