PRACA W NIEMCZECH

nr IN9RW44 3 cze
Dusseldorf

LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Poszukujemy wykwalifikowanych lub mających odpowiednie doświadczenie pracowników do pracy na terenie Niemiec (Dusseldorf, Grefrath, Berlin) w zawodzie: LAKIERNIK SAMOCHODOWY.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przygotowanie powierzchni do gruntowania i lakierowania (szpachlowanie, szlifowanie i oklejanie),
- gruntowanie,
- lakierowanie (doświadczenie w lakierowaniu w kabinie lakierniczej).

OFERUJEMY:
- odpowiednie wynagrodzenie, ZAROBKI OKOŁO 2000 euro netto
- darmowe zakwaterowanie, pokoje 1 - 2 osobowe
(pracodawca organizuje i pokrywa koszt zakwaterowania),
- solidne warunki zatrudnienia. Niemiecka umowa o prace.
(umowa na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy, pełny pakiet socjalny i zdrowotny),
- możliwość pobierania zaliczek co 2 tygodnie,
- praca w renomowanych serwisach samochodowych,
- pomoc polskiego opiekuna w czasie całego pobytu w Niemczech,
(zakwaterowanie, pomoc techniczna i językowa w czasie pierwszych dni pracy w serwisie),
- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
(dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu),
- pomoc przy załatwianiu formalności w urzędach np. Kindergeld, roczne rozliczenie podatku,
- premia za zrekrutowanie osób do pracy.
WYMAGANIA:
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenie - minimum 5 lat pracy w zawodzie,
- samodzielność na stanowisku pracy,
- sumienne i fachowe wykonanie powierzonego zlecenia.

Kontakt

Uwaga! Oglądana oferta jest ofertą archiwalną i może być już nieaktualna.