Katowice - jak wygodnie wynająć samochód? - Artykuł Sponsorowany

Przyjazd do obcego miasta i poruszanie się po nim może sprawić trudności nawet doświadczonemu turyście. Podróżowanie komunikacją miejską nie zawsze jest komfortowe, a oczekiwanie na spóźniony tramwaj bywa bardzo irytujące. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Rozwiązaniem jest wynajem auta w Katowicach. Sprawdź, jakie to proste!


Podróż w rozsądnych kosztach


Nikt nie lubi tracić czasu, wyczekując przyjazdu autobusu czy przepłacać za zamówioną taksówkę. Katowice to miasto z portem lotniskowym, które rocznie odwiedza tysiące ludzi. Ich wizyty mają charakter zarówno biznesowy, jak i turystyczny - miasto jest znakomitą bazą wypadową dla pobliskich szlaków górskich i miejscem, w którym regularnie odbywają się głośnie wydarzenia kulturalne. Takie sytuacje narzucają potrzebę swobodnego przemieszczania się.
Jak podróżować wygodnie, by oszczędzić cenny czas? Rozwiązaniem jest wypożyczalnia samochodów Katowice Express Car Rental - firma z ponad 20-letnim doświadczeniem i obszerną flotą pojazdów. Samochód można wynająć na dowolny czas - oferta firmy jest skrojona na miarę potrzeb każdego odbiorcy.


Jak wynająć auto w Katowicach?


ystem rezerwacji w Express Car Rental jest bardzo prosty i opiera się na wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie internetowej firmy. Wymogiem jest ukończenie 21 roku życia oraz posiadanie aktualnego prawa jazdy od co najmniej 12 miesięcy. Samochód można wynająć zarówno kilka dni przed planowanym terminem wizyty w Katowicach, jak i na ostatnią chwilę - to doskonała opcja dla osób, które podróżują pod wpływem impulsu i nie planują niczego do przodu.
Samochody firmy Express Car Rental podstawiane są w miejscu wyznaczonym przez klienta. Oznacza to pełny komfort podróżowania z miejsca, w którym najwygodniej będzie Ci rozpocząć swoją miejską przygodę. Lądujesz w Pyrzowicach i nie masz transportu do centrum? Żaden problem! Wystarczy, że wypełnisz formularz, a auto będzie czekać na odbiór dokładnie o tej godzinie, o której będzie Ci potrzebne.
Katowice - punkt startowy


Masz nagłą potrzebę wyjazdu do innego kraju, ale Twoje auto odmówiło posłuszeństwa? A może spełniasz polecenie służbowe i podróżujesz za granicę jako reprezentant interesów swojej firmy? W każdym przypadku możesz liczyć na wypożyczalnię samochodów w Katowicach - również przed podróżą do innego kraju. Wystarczy, że poinformujesz o tym fakcie obsługę firmy, która przygotuje pojazd do dłuższej trasy. Podróżuj bez obaw - samochody są ubezpieczone!


Wynajem auta - formalności


Aby bezpiecznie wypożyczyć samochód, niezbędny będzie dowód tożsamości oraz prawo jazdy. Kwestie finansowe załatwisz przelewem tradycyjnym lub online, zatem będzie Ci potrzebna karta płatnicza i dodatkowy zapas środków - podczas transakcji pobierane są dodatkowe środki (tzw. depozyt), które zostaną zwrócone właścicielowi, jeśli auto zostanie oddane bez uszkodzeń.
Kieruj się wygodą - to firmowy slogan, z którym identyfikują się pracownicy Express Car Rental. Ruszaj zatem w drogę bez obaw i ciesz się swobodą podróżowania.