Zwiedzanie bez własnego auta? To możliwe! - Artykuł Sponsorowany

Masz ochotę na spontaniczny city break? A może lubisz zwiedzać duże miasta, ale nie chcesz tracić cennych minut w oczekiwaniu na tramwaj lub autobus? Teraz możesz cieszyć się swobodnym eksplorowaniem miejskich zakątków nawet bez własnego środka transportu. Podstaw na krótkoterminowy wynajem, wytycz trasę i ruszaj!


Zwiększ komfort podróżowania


Być może nie korzystasz z auta na co dzień, ale jeśli czujesz, że to jedyne słuszne rozwiązanie w trakcie zwiedzania dużego miasta, rozważ opcję wynajmu krótkoterminowego. I wcale nie chodzi tu o samochód z wypożyczalni, a wynajem samochodów na kilometry. Taka opcja dostępna jest w wielu miastach Polski, a wszystko dzięki pomysłodawcom systemu opartego na car-sharingu, którzy wcielili w życie projekt Traficar.
Aktualnie na terenie kraju dostępna jest flota ponad 2500 pojazdów, którymi można swobodnie poruszać się w 26 miastach. Wśród nich znajdują się Wrocław, Szczecin, Poznań, Warszawa, Kraków i Trójmiasto, czyli miejsca skrywające turystyczne perełki dla wszystkich odkrywców. Teraz każda podróż będzie oznaczać nieograniczoną swobodę.
Car-sharing - największe zalety


Wynajem auta na kilometry ma mnóstwo zalet. Ten system od kilku lat sprawdza się w większych miastach Polski, przynosząc szereg korzyści dla kierowców spragnionych turystycznych wrażeń. Największym plusem są koszty - znacznie mniejsze niż w przypadku wynajmu auta z wypożyczalni. Korzystając z Traficar, kierowca płaci wyłącznie za pokonany dystans. Warto przy okazji podkreślić, że użytkowanie aut w ramach car-sharingu zmniejsza emisję spalin, zatem przyczynia się do dbania o środowisko. Taka myśl przyświecała twórcom od samego początku - zrobić coś dobrego dla otoczenia.
Osoba wynajmująca auto Traficar staje się całkowicie niezależna od komunikacji miejskiej, co oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze. Podróż samochodem oznacza realizację precyzyjnych planów, w których nie trzeba tracić czasu na piesze wędrówki z przystanków do oddalonych atrakcji czy oczekiwanie na spóźniony tramwaj. Co więcej, kierowca nie musi martwić się o ubezpieczenie auta, ewentualne awarie czy pusty bak - wszystkie formalności dopięto na ostatni guzik z myślą o komforcie podróżnych.


Kiedy skorzystać z oferty Traficar?


W życiu zdarzają się różne sytuacje, również te nieprzewidziane. Nieplanowany wyjazd na weekend do Krakowa, spontaniczne zakupy w IKEA, podróż z lotniska do hotelu - nie musisz polegać na publicznych środkach transportu, bo z Traficar sprawnie przemieścisz się do wybranego punktu. Pojazdy z logo firmy znajdziesz na parkingach popularnej sieci sklepów IKEA, a także w strategicznych punktach, które znajdziesz na mapie dedykowanej aplikacji.
Wynajem auta na kilometry to znakomite rozwiązanie dla osób, które sporadycznie potrzebują transportu nie tylko "u siebie", ale i w obcym mieście. Flotę Traficar zasilają zwrotne i ekonomiczne osobówki, a także samochody dostawcze niezbędne do przewozu mebli o większych gabarytach. Podróżuj, jak Ci wygodnie i płać niezbędne minimum!