Suzuki V-Strom 1050 DE, czyli coś dla miłośników przygody! - Artykuł Sponsorowany

Jeśli od swojego motocykla oczekujemy czegoś więcej, chcemy, aby sprawdził się nie tylko na drodze, ale także w terenie, to Suzuki V-Strom 1050 DE jest spełnieniem marzeń wszystkich miłośników przygody i podróży na dwóch kółkach. Dzięki swojej wszechstronności i potężnemu silnikowi zapewnia nie tylko komfortową jazdę po asfalcie, ale równie dobrze radzi sobie w trudniejszych warunkach terenowych. I tym razem Suzuki nie zawodzi w kwestii produkowanych przez siebie jednośladów. Co dokładnie otrzymujemy razem z modelem V-Strom 1050 DE?


Trochę technicznych informacji


Motocykl Suzuki V-Strom 1050 DE to niezwykle udane połączenie wysokich osiągów i świetnej konstrukcji, które gwarantuje pełen komfort jazdy zarówno na asfalcie, jak i na off-roadzie. Dzięki temu mamy do czynienia z niezwykle wszechstronną maszyną, która doskonale sprawdza się w przypadku osób szukających mocnego motocykla na co dzień oraz niezawodnego towarzysza w dłuższych podróżach - również tych po trudniejszym terenie.


V-Strom 1050 DE - silnik i prowadzenie


V-Strom 1050 DE jest napędzany przez czterosuwowy silnik o pojemności 1037 cm3, który dostarcza moc i moment obrotowy umożliwiające bezproblemowe pokonywanie zarówno długich odcinków drogi, jak i wymagających terenów off-roadowych. Stabilność maszynie i pełną precyzję prowadzenia w każdych warunkach zapewnia nowoczesny system kontroli trakcji, który umożliwia dostosowanie trybu jazdy do rodzaju nawierzchni.
Motocykl jest wyposażony również w inne zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak system ABS (Anti-lock Braking System), który zapewnia skuteczne hamowanie na różnych nawierzchniach i w różnych warunkach oraz system kontroli przechyłu (Lean-angle-sensitive ABS), który jest odpowiedzialny za monitorowanie przechyłu motocykla i dostosowanie siły hamowania, co zwiększa bezpieczeństwo podczas skręcania.
Wygoda i ergonomia


Przy czym Suzuki V-Strom 1050 DE został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o komforcie jazdy na długich trasach, na co pozwalają wygodne siedzenie i ergonomiczne ustawienie kierownicy. Zapobiega to zmęczeniu nawet po wielu godzinach prowadzenia. Dodatkowym praktycznym elementem jest również wysoka szyba, która chroni przed wiatrem oraz innymi czynnikami atmosferycznymi.


Zawieszenie i terenowe możliwości - V-Strom 1050 DE


Za wszechstronność motocykla V-Strom 1050 DE odpowiada głównie jego zawieszenie, które charakteryzuje się dużym - 19-centymetrowym - prześwitem oraz specjalne koła szprychowe o średnicy 21 cali wyposażone w terenowe opony. Dodatkowo silnik został zaopatrzony w zabezpieczającą go osłonkę aluminiową. Wszystko to sprawia, że V-Strom 1050 DE radzi sobie świetnie na nieutwardzonych drogach, ścieżkach leśnych i bezdrożach. Na rynku motocykli Suzuki V-Strom 1050 DE jest propozycją, która doskonale łączy wygodę podróżowania po asfalcie z możliwością eksploracji trudniejszych terenów off-roadowych. Motocykl dostępny jest w ofercie krakowskiego salonu Moto-Trip i warto się nim zainteresować! Jego potężny silnik, zaawansowane systemy bezpieczeństwa, ergonomiczny design i terenowe możliwości sprawiają, że jest to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają przygody i lubią urozmaiconą jazdę.