Ścianki reklamowe pozwalają niewielkim kosztem zwiększyć widoczność marki - Artykuł Sponsorowany

Ścianki reklamowe pozwalają niewielkim kosztem zwiększyć widoczność marki, poinformować o nowym produkcie lub promocji. Jest to szczególnie skuteczne podczas różnego rodzaju wydarzeń, czego przykładem są targi oraz konferencje. Ścianka reklamowa doskonale sprawdzi się również jako element dekoracyjny w biurze lub lokalu usługowym.

  • Do czego służą ścianki reklamowe?
  • Porządna ścianka reklamowa
  • Jak najlepiej wykorzystać ścianki tekstylne?
  • Największy wybór ścianek reklamowych w przystępnych cenach

Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z tej formy reklamy, koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią artykułu. Znajdziesz tu informacje o najważniejszych zaletach ścianek reklamowych tekstylnych oraz dowiesz się, w jaki sposób można je wykorzystać do promocji własnego biznesu.

Do czego służą ścianki reklamowe?

Na początek warto jednak wyjaśnić, czym tak naprawdę są reklamowe ścianki. Tego typu nośnik reklamy składa się najczęściej z takich elementów jak aluminiowa konstrukcja i umieszczana na nim grafika promocyjna. Dzięki temu cianki są lekkie i łatwe w transporcie, co pozwala na zabieranie ich ze sobą na różnego rodzaju targi. Wybierając natomiast ścianki od sprawdzonego dostawcy, można być spokojnym o jakość wydruków graficznych, które przygotowywane są na elastycznych tekstylnych materiałach.

Porządna ścianka reklamowa

Dużą popularnością wśród klientów biznesowych cieszą się produkty oferowane przez adsystem. W kategorii ścianki reklamowe znajdziesz aktualną ofertę na wysokiej jakości ścianki proste i inne rozwiązania.Ich najważniejsze zalety to między innymi:

  • Łatwy montaż i demontaż - specjalne zatrzaski dają możliwość szybkiego złożenia lub rozłożenia ścianek bez potrzeby korzystania z dodatkowych narzędzi.
  • Wysoka jakość wydruków - dzięki stosowaniu metody sublimacyjnej, grafiki mają żywe kolory i wysoką jakość, a w razie potrzeby tkaniny można wyprać w zwykłej pralce (należy jednak pamiętać, aby nie ustawiać wyższej temperatury niż 30 stopni).
  • Personalizacja - każda firma może wykorzystać te systemy reklamowe zgodnie z aktualnymi potrzebami. Można więc zamówić wydruki z logo firmy, konkretnymi produktami lub sloganami marketingowymi.

Jak najlepiej wykorzystać ścianki tekstylne?

Jeżeli chodzi o sprawdzone sposoby na to, jak najlepiej wykorzystać ścianki łukowe lub inne podobne rozwiązania, na pewno warto wspomnieć o targach oraz innych wydarzeniach, podczas których można zorganizować akcje promocyjne. Dzięki nim stoisko już z daleka będzie przyciągało uwagę potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych.

Odpowiednio zaprojektowana ścianka reklamowa może stanowić doskonałe uzupełnienie przestrzeni biurowej, szczególnie jeżeli znajdzie się na niej firmowe logo lub informacje o najważniejszych wydarzeniach. Również instytucje i urzędy coraz częściej decydują się na zakup ścianek reklamowych z konstrukcją z profili aluminiowych, które zastępują tradycyjne roll-upy. Dzięki możliwości szybkiego i łatwego zmieniania grafik, można bez problemu dostosować prezentowany komunikat do aktualnych potrzeb.

Największy wybór ścianek reklamowych w przystępnych cenach

Firma adsystem, która specjalizuje się między innymi w produkcji ścianek reklamowych, oferuje przeróżne warianty takich reklam. Różnią się one nie tylko kształtem, ale również rozmiarem. Dzięki temu każdy klient może tu zamówić dla swojego biznesu idealną reklamę, niezależnie od tego, czy chce ją wykorzystać w niewielkim lokalu usługowym, postawić obok stoiska wystawionego na targach czy też wstawić do biura.