Marcos Bis - oprogramowanie dla transportu - Artykuł Sponsorowany

Ponad trzy dekady w branży, dokładne rozpoznanie rynku i pasja do pracy, to fundamenty Marcos Bis. Specjaliści tworzący zespół firmy zapewniają wsparcie swoim klientom, projektując innowacyjne oprogramowanie i aplikacje, ułatwiające funkcjonowanie spedytorom i kierowcom. Połączenie sił z Grupą Inelo pozwoliło każdej ze stron rozwinąć swoje możliwości ?i zdobyć zaufanie kolejnych firm transportowych. Dostęp do nowych technologii oraz wzajemne zintegrowanie opracowanych narzędzi, pozwala całościowo wspierać branżę TSL.

W stałym kontakcie z mKierowcą

Branża transportowa obwarowana jest mnóstwem stale zmieniających się przepisów. Należy terminowo dopełniać rozmaitych wymogów i wytycznych. Aplikacja mKierowca, wyróżniona na Mobile Trends Conference, została stworzona, aby zdjąć z barków właścicieli przedsiębiorstw część stresów związanych z prowadzeniem firmy oraz ułatwić załatwianie formalności.

Aplikacja mKierowca - na czym to polega?

Aplikacja mKierowca pozwala na płynną komunikację kierowcy ze spedytorem. Za jej pośrednictwem kierowca może otrzymać zlecenie, zaakceptować je, przesyłać dokumentację i dokonywać rozliczeń. Wystarczy telefon z systemem Android lub iOS. Aplikacja jest intuicyjna i zawiera wszelkie niezbędne do pracy moduły, takie jak: mapa, komunikator, rokos i koszty. Z ich wykorzystaniem można zweryfikować trasę pod kątem odległości, czasu i kosztów, pozostawać w stałym kontakcie z kierowcą, prowadzić rejestr wydatków oraz wykonywać niezbędne analizy. Moduł rokos umożliwia m.in. weryfikację najbardziej rentownych klientów.

mKierowca pozwala usystematyzować zlecenia chronologicznie. Rejestruje także koszty tankowań, formy płatności na stacjach benzynowych, a nawet rodzaj paliwa. Za pomocą aplikacji kierowcy pozostają w ciągłym kontakcie z centralą. Dzięki temu można na bieżąco monitorować etapy wykonania zlecenia oraz przesyłać sobie dokumenty czy różnego rodzaju wskazówki, polecenia czy wsparcie. Dzięki wdrożeniu TMS Nawigator korespondencja jest archiwizowana. Wśród funkcji mKierowcy jest także dostęp do prowadzenia elektronicznej karty drogowej.

Aplikacja do zadań specjalnych

Aplikacja mKierowca, kompleksowo organizuje zadania i pracę kierowcy. Jest idealnym narzędziem do komunikacji, nawet poza godzinami pracy spedytorów. Pozwala raportować wykonywanie zadania dzięki dostępnym statusom (np. rozpoczęcie/zakończenie zadania, oczekiwanie, dojazd). Z jej wykorzystaniem można wykonywać i przesyłać zdjęcia i skany dokumentów. Zamiast tradycyjnej Karty Drogowej, kierowca korzysta z karty w aplikacji. Jej stosowanie pozwala na bieżąco gromadzić dane do raportów i analiz np. na temat tankowań czy rentowności zleceń. Aplikacja mKierowca to najlepsza inwestycja dla firm dążących do osiągania coraz wyższych celów biznesowych.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę:https://mbis.pl/aplikacje/mkierowca/.