Czy oddając do kasacji stare auto można w zamian otrzymać nowe? - Artykuł Sponsorowany

Przekazując swoje zużyte auto na złom, zazwyczaj nie możesz spodziewać się większych korzyści. Istnieją jednak wyjątkowe przypadki, w których stacje demontażu pojazdów oferują wiele benefitów.

Stacja demontażu pojazdów Macii zaprasza do udziału w loterii, w której główną nagrodą jest nowy SUV Dacia Duster. Przeczytaj więcej na temat szczegółów tej promocji oraz dodatkowych korzyści związanych ze złomowaniem samochodów w tym miejscu.

Możliwość wygrania nowego auta w zamian za kasację starego - jak wziąć udział w loterii?

Na pierwszy rzut oka może się wydawać to zbyt piękne, by mogło być prawdziwe. Jednakże istnieją stacje demontażu pojazdów, takie jak firma Macii, które wprowadzają innowacyjne podejście do procesu kasacji aut.

Dla wielu właścicieli pojazdów, które zbyt wiele lat spędziły na drogach, jest to ciekawa szansa na otrzymanie nowego auta w zamian za stare. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy skorzystać z usług złomowania pojazdu w firmie Macii.

Procedura kasacji pojazdów jest maksymalnie uproszczona. Należy jedynie przekazać kompletny samochód, z zachowaniem wszystkich elementów, takich jak katalizator, koła czy fotele. Po dokonaniu zezłomowania, otrzymasz specjalny kupon loteryjny. Wypełniasz go swoimi danymi, wrzucasz do urny w siedzibie firmy i pozostaje Ci tylko czekać na wyniki najbliższego losowania.

Nowa Dacia Duster - główna nagroda w loterii stacji demontażu pojazdów Macii

Firma Macii przykłada dużą wagę do tego, aby loteria była jak najbardziej atrakcyjna dla klientów. Dlatego do zdobycia jest wiele wartościowych nagród. W głównym losowaniu możesz wygrać nowoczesny i funkcjonalny miejski SUV - Dacia Duster. Auto zostało wyposażone w ekonomiczny silnik ECO-G 42 o pojemności 999 cm3, co sprawia, że jest nie tylko przyjazne środowisku, ale i oszczędne w eksploatacji.

Ten kompaktowy SUV oferuje przestronne wnętrze, które jest idealne zarówno dla rodziny, jak i podróżujących w pojedynkę. Ceniony jest za ergonomiczne rozmieszczenie elementów, co przekłada się na wygodę kierowcy podczas codziennej jazdy.

Nowoczesna skrzynia biegów jest jednym z kluczowych elementów, które wyróżniają Dacię Duster. Dzięki temu rozwiązaniu zmiana biegów staje się nie tylko komfortowa, ale również niesamowicie płynna.

Technologie oraz innowacje, które znalazły zastosowanie w Dacii Duster, sprawiają, że jest to pojazd, który sprosta wymaganiom zarówno w mieście, jak i poza nim. Kierowcy doceniają nie tylko estetyczny wygląd, ale również zaawansowane funkcje, które sprawiają, że jazda staje się przyjemnością.

Nowoczesne rowery miejskie - nagrody dodatkowe

Oprócz nowej Dacii Duster, na uczestników loterii czekają także comiesięczne nagrody dodatkowe. Są to wysokiej klasy rowery miejskie, idealne do poruszania się w miejskich obszarach.

Te cenne nagrody nie tylko przynoszą korzyści użytkownikom, ale także promują ekologiczne i zdrowe formy transportu. W mieście, gdzie tempo życia jest szybkie, a troska o środowisko nabiera coraz większego znaczenia, rowery miejskie są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych środków transportu.

Dla wielu zwycięzców loterii będą one także okazją do odkrycia nowych możliwości, jakie daje poruszanie się w mieście na dwóch kółkach.

Jakie są inne powody, dla których warto zezłomować auto w stacji demontażu pojazdów Macii?

Oprócz możliwości wygrania wspaniałych nagród, złomowanie auta w firmie Macii przynosi szereg innych korzyści. Współpraca ze stacją demontażu to gwarancja profesjonalnego i bezproblemowego zakończenia cyklu życia Twojego samochodu.

Nie musisz się martwić o żadne formalności związane z wyrejestrowaniem auta ani odzyskaniem składki OC. Doświadczony zespół złomowiska zajmie się tym za Ciebie, zapewniając pełną obsługę w tym zakresie.

Zaufaj ekspertom i oddaj swój samochód w ręce profesjonalistów, którzy wiedzą, jak zadbać o każdy szczegół. Stacja demontażu pojazdów Macii to gwarancja satysfakcji z pewnego i rzetelnego procesu zakończenia cyklu życia auta.

Zdjęcia w treści artykułu pochodzą ze strony macii.pl