Yaris kontra Corolla - którą wybrać? - Artykuł Sponsorowany

Nowa Toyota Yaris - kompaktowa i ekonomiczna

To jeden z najpopularniejszych modeli Toyoty, który na dobre zadomowił się wśród pejzaży polskich miast. Nowa Toyota Yaris to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy lubią kompaktowe auta, które nie tylko świetnie się prezentują, ale zapewniają także manewrowość na najwyższym poziomie, zarówno podczas jazdy, jak i parkowania.

Dzięki efektywnym rozwiązaniom hybrydowym, a także małej masie całkowitej, nowa Toyota Yaris wyróżnia się także pod względem ekonomiczności paliwowej. To auto, które w niektórych ze swoich wariantów ma średnie spalanie na poziomie wynoszącym zaledwie 3,7 litra. Oznacza to oszczędności, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Pomimo kompaktowych rozmiarów, nowa Toyota Yaris to auto naszpikowane zaawansowanymi technologiami obejmującymi zarówno systemy bezpieczeństwa, wspomagania jazdy, jak i rozrywki. Dzięki temu zapewnia kierowcy i pasażerom najwyższy poziom komfortu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź www.toyota-poznan.pl/nowe-samochody/yaris. Znajdziesz tam wszystkie dodatkowe informacje na temat nowego modelu Yaris!

Nowa Toyota Corolla - przestronna i solidna

Jeśli nie przeszkadzają Ci nieco większe koszty zakupu, ale za to wolisz mieć nieco więcej przestrzeni i mocy, lepszym wyborem będzie nowa Toyota Corolla. To auto miejskie, które zapewnia więcej miejsca zarówno dla kierowcy i pasażerów, jak i bagaży.

Nowa Toyota Corolla to niezawodne i trwałe rozwiązania znane z poprzednich modeli tej serii. Nie zawodzi także pod względem spalania, bo średnia wartość tego parametru w tym modelu wynosi tylko 4,4 litra. Wszystko to przy mocy na poziomie 140 KM, która zapewnia dynamiczną jazdę zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach. Dodatkowe parametry możesz znaleźć na www.toyota-poznan.pl/nowe-samochody/corolla-hatchback.

Corolla występuje także w innych wersjach nadwozia, które możesz ze swobodą dopasować do własnych preferencji. Wersja Cross to wszechstronne auto łączące w sobie rozwiązania znane z SUV-ów z wysokim komfortem jazdy, z kolei nowa Corolla Sedan zachwyca dynamicznym designem i zwiększoną przestrzenią bagażową. Sprawdź szczegóły na jej temat na stronie www.toyota-poznan.pl/nowe-samochody/nowa-corolla-sedan.

Nowa Toyota Yaris czy Corolla? Podsumowanie

Jak widać, nie da się określić, który z tych popularnych modeli jest lepszy. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych oczekiwań oraz budżetu. Nowa Toyota Corolla sprawdzi się przede wszystkim wtedy, kiedy szukasz wszechstronnego auta odpowiedniego zarówno do jazdy miejskiej, jak i komfortowego podróżowania na dłuższych trasach.

Nowa Toyota Yaris to z kolei znakomite rozwiązanie, jeśli szukasz sprawdzonego i zwinnego auta na ulice miasta. Także wtedy, gdy priorytetem jest dla Ciebie niski budżet związany z zakupem i małe koszty eksploatacyjne.

Niezależnie jednak od modelu, który wybierzesz, na pewno się nie zawiedziesz!