Eksperci z salonu Volvo w Warszawie opowiadają o innowacjach, jakimi cechują się pojazdy tej marki - Artykuł sponsorowany

Pierwsze skojarzenia z Volvo? To zapewne luksus, komfort i - co szczególnie istotne - bezpieczeństwo. Ale nie należy zapominać też o innowacyjności, w tym sięganiu po najnowocześniejsze technologie. Specjaliści Volvo z Warszawy opowiadają, co oferuje nam szwedzka marka.

Samochód Volvo: dlaczego warto go wybrać?

Współczesny rynek motoryzacyjny jest bardzo różnorodny. Modele pojawiają się i oczywiście stosunkowo często znikają, pozostawiając po sobie lepsze lub gorsze wspomnienia. Na całe szczęście jest jednak kilka marek, które opierają się próbie czasu. Wraz z wiekiem stają się jeszcze bardziej kultowe i prestiżowe, nie rezygnując przy tym z innowacji. Dlaczego warto sięgnąć po Volvo? Oto kilka najistotniejszych cech wszystkich pojazdów sygnowanych rozpoznawalnym logiem:

  • Bezpieczeństwo: Volvo jest uznawane za lidera w dziedzinie bezpieczeństwa. Nie bez przyczyny. Szwedzka marka ciągle wprowadza innowacyjne technologie i systemy bezpieczeństwa, które mają na celu ochronę pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Samochody Volvo są regularnie wyróżniane w testach zderzeniowych i bezpieczeństwa prowadzonych przez niezależne organizacje, takie jak Euro NCAP.
  • Innowacyjność: marka inwestuje w nowoczesne technologie, w tym w elektryfikację, systemy wspomagające kierowcę i rozwiązania zwiększające efektywność energetyczną. Wszystkie współczesne samochody Volvo oferują także zaawansowane systemy infotainmentu i łączności, które zapewniają komfortową i intuicyjną interakcję z pojazdem.
  • Zrównoważony rozwój: Volvo jest zaangażowane w ochronę środowiska. Najlepszym świadectwem jest dążenie do minimalizacji wpływu produkcji na planetę. Firma stawia sobie za cel redukcję emisji CO2 i zwiększenie udziału samochodów elektrycznych w swojej ofercie. Inicjatywy Volvo obejmują również wykorzystanie zrównoważonych materiałów i promowanie ekologicznych praktyk w całym łańcuchu dostaw.
  • Komfort i styl: samochody Volvo łączą w sobie elegancki, skandynawski design z wysokim komfortem użytkowania. Codzienna eksploatacja jest więc wyjątkowym doświadczeniem.
  • Trwałość i niezawodność: Volvo słynie z budowy solidnych i trwałych samochodów, które są projektowane z myślą o długiej eksploatacji. Inwestycja w Volvo to decyzja na lata, dzięki czemu marka cieszy się zaufaniem i lojalnością klientów na całym świecie.

Jakie kupić Volvo? Kilka sugestii ekspertów Volvo z Warszawy

Oczywiście wybór dostępnych modeli jest bardzo szeroki. Specjaliści z autoryzowanego salonu Volvo w Warszawie AUTOGALA podpowiadają, na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę.

  • Volvo EX30: co powiesz na zupełnie nowe, elektryczne Volvo? Na dodatek dostępne już od 169 900 zł? EX30 to kompaktowy SUV, który idealnie odnajdzie się zarówno w mieście, jak i w trasie. To idealne połączenie legendarnych cech marki z innowacjami.
  • Volvo EX90: oczywiście w gamie dostępnych w pełni elektrycznych modeli Volvo w Warszawie znajdą się również przedstawiciele segmentu dużych SUV-ów, z których słynie szwedzka marka. EX90 to kwintesencja szwedzkiej marki w zupełnie nowym, elektromobilnym wydaniu.
  • Volvo XC40, XC60 lub XC90: nie brakuje też klasycznej oferty SUV-ów dla zwolenników nieco bardziej klasycznych napędów w stylu mild-hybrid. Od stosunkowo niewielkiego XC40 przez XC60, kończąc na największym modelu, prestiżowym Volvo XC90.

Nie tylko nowe Volvo. Sprawdź Volvo Selekt

Nie da się ukryć: za jakość i luksus Volvo często trzeba zapłacić nieco więcej (choć, jak widać, koszty nie muszą być wcale wyjątkowo wysokie!). Ale istnieje sprawdzony sposób na oszczędności finansowe bez oszczędzania na jakości. Możesz skorzystać z programu Volvo Selekt, czyli dostępnych w salonie Volvo w Warszawie używanych, ale sprawdzonych aut marki. Na przykład Volvo XC40 używane z salonu będzie zdecydowanie tańsze, jednocześnie zagwarantuje jakość i bezpieczeństwo, którymi charakteryzują się wszystkie pojazdy marki.