REKLAMA

MERCEDES SL 450 Jedyny taki, Odrestaurowa

nr II94MJAT 1 cze
Kamienna Góra, woj. dolnośląskie
59 900 zł 

Witam Państwa
Do sprzedania posiadamy Mercedesa SL 450 z roku 1974. Auto zostało sprowadzone ze Stanów Zjednoczonych, jest zarejestrowane ( na żółte tablice ) i ubezpieczone w Polsce. Auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Silnik, skrzynia biegów i zawieszenie pracują bez zarzutu, wnętrze auta czyste i zadbane, karoseria bez rys i wgnieceń. Jednostka napędowa to bezawaryjna benzyna o poj.4500ccm i mocy 226 KM. Wyposażenie:
- twardy, ściągany dach
- klimatyzacja manualna
- dwukolorowa skórzana tapicerka
- el.szyby
- centralny zamek
- manualna skrzynia biegów
- nagłośnienie 750W
- pakiet chrom
- tempomat
- CD+MP3
- wejście AUX, USB
- 16" felgi aluminiowe z nowymi oponami
-

Jesteśmy europejskim dealerem samochodów używanych z siedzibę w Kamiennej Górze. Współpracujemy z wiodącymi firmami leasingowymi i dealerami i samochodowymi, dzięki czemu naszym klientom oferujemy najlepsze używane samochody.

Warto zakupić samochód u nas, bo stoi za nami wieloletnie doświadczenie i
satysfakcja naszych klientów. Kupujący u nas zyskuje:
Przejrzystość stanu technicznego ? każdy samochód przechodzi kontrolę techniczną. W razie konieczności przeprowadzamy niezbędne naprawy, by samochód był całkowicie sprawny. Klient jest informowany o stanie technicznym pojazdu i jego ewentualnych naprawach.
Możliwość sprawdzenia auta w dowolnej stacji diagnostycznej.

Samochód z 3 miesięczną pisemną gwarancją w cenie auta.
Możliwość przedłużenia gwarancji do 12 miesięcy.

Gwarancja obejmuje:
- wszystkie usterki techniczne (związane z gwarancją) wynikłe po nabyciu pojazdu, - jednostkę napędową - silnik, - skrzynię biegów manualną
- skrzynię biegów automatyczną, - wały napędowe, - obudowy - skrzyni biegów, silników, mostów, miski olejowej itd.
- komputer główny silnika, - przednie i tylne zawieszenie
- zawieszenie hydro-pneumatyczne, - paski rozrządu, - łańcuchy rozrządu, - koła zamachowe dwumasowe, - turbosprężarki, - diagnostykę komputerową, - Auto Assistance

Gwarancja działa na terenie Całej Polski, Naprawa i wszystkie części w okresie gwarancji usuwane będą bezpłatnie.

Bezpieczeństwo transakcji ? sprzedajemy samochody, których jesteśmy właścicielami. Pojazdy pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

Specjalne warunki sprzedaży przy finansowaniu zakupu poprzez kredyt lub leasing.

Możliwość pozostawienia w rozliczeniu swojego dotychczasowego samochodu.

Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaż.

tapicerka: skórzana, kolor tapicerki: beżowy, liczba właścicieli: pierwszy właściciel ABS, centralny zamek, elektryczne szyb

Kontakt