REKLAMA

CZYŚCIWO

nr IN89C9W 20 lut
wrocław, woj. dolnośląskie
5 zł 

Czyściwo Specjalistyczne AVATEX 450


Uniwersalne czyściwo wysokiej jakości w kolorze białym, posiada bardzo wysokie zdolności absorpcyjne, produkt charakteryzujący się bardzo niską pylnością, bardzo dobrze zbiera średnie i niewielkie zabrudzenia. Czyściwo bardzo wytrzymałe w stanie suchym i mokrym, nie reaguje na działanie rozpuszczalników, bezwonne. Mieszanka włókien poliestru i wiskozy .

-użyteczność: czyszczenie, osuszanie i oczyszczanie z substancji płynnych, usuwanie zabrudzeń i osadów, przemywanie i odtłuszczanie.

-zastosowanie: laboratorium, zakłady przemysłowe, bezpośrednio w procesie produkcyjnym, serwisy maszyn i urządzeń, profesjonalne lakiernie.


Czyściwo Makulatura

Czyściwo z makulatury wykazuje się dobrą zdolnością wchłaniania wody, tłuszczy, olejów, rozpuszczalników. Nadaje się do czyszczenia , polerowania i wycierania w najróżniejszych miejscach pracy.

Czyściwo Celuloza (28×28)

Czyściwo Celuloza o bardzo wysokiej wytrzymałości posiada wysoką zdolność wchłaniania się wody, olejów, rozpuszczalników i innych cieczy. Doskonałe czyściwo bezpyłowe nadaje się do lakierni, myjni, warsztatów, biur, przemysłu spożywczego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Hurtowni "BAJA"
więcej informacji udzielamy telefonicznie tel. 71-781-71-94 czynne codziennie od 8:00

Kontakt