REKLAMA

ALKOMAT DRAGER 3820 OD PROMIL-LAB NIEMIECKA PRECYZJA

nr IP94LXAY 13 sie
cała Polska, woj. dolnośląskie
996 zł 

Alkomat Dräger 3820 od Laboratorium PROMIL-LAB to urządzenie najwyższej jakości wyprodukowane przez niemiecką firmę Dräger ? światowego lidera w produkcji urządzeń do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu dla policji i zakładów przemysłowych.

Zastosowana w alkomacie precyzyjna technika pomiarowa jest identyczna jak ta stosowana w urządzeniach policyjnych.

Alkomat wyprodukowany w Niemczech spełnia standardy technologiczne, a wmontowany czujnik elektrochemiczny marki Dräger to pewny i sprawdzony element konstrukcji tych urządzeń.
Poparty 60-letnim doświadczeniem marki alkomat zapewnia szybki i niezawodny pomiar, który pozwoli użytkownikowi upewnić się, czy może bezpiecznie prowadzić pojazd.

Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, a centralny przycisk sterowania oraz komunikaty dźwiękowe ułatwiają obsługę urządzenia w każdych warunkach.

Najwyższa jakość wykonania alkomatu gwarantuje jego trwałość, a regularna kalibracja zapewni dokładność pomiarów na przestrzeni kolejnych lat.
Serwisy kalibracji firmy Dräger z profesjonalnym zapleczem pomogą użytkownikom urządzeń zadbać o sprawność i legalizację alkomatów.

W CELU ZAMÓWIENIA ANALIZATORA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB WIZYTĘ W NASZYM SKLEPIE PROMIL-LAB.PL

Kontakt

Uwaga! Oglądana oferta jest ofertą archiwalną i może być już nieaktualna.