REKLAMA

PIAGGIO APE PROSECCO+KAWA

nr IP94P3TL 23 sie
Rybnik, woj. śląskie
42 160 zł  Oblicz ratę 
  • Rok produkcji 2019

Szczegóły

Zabudowa do sprzedaży wina musującego w dwóch smakach oraz kawy z ekspresu, na Piaggio APE Classic.
Zabudowe cechuje ultranowoczesna konstrukcja i niebywała jakość wykonania .

Jest to konfiguracja, która w skuteczny sposób łączy dwa działy handlowe. Jedna strona kontenera jest wyposażona w pełni profesjonalny ekspres do kawy, z możliwością zorganizowania przyrządów w 4 szufladach, które znajdują się na dolnym panelu. Z prawej strony znajdują się dwa nalewaki do wina, które są podłączone do schładzarek, które zapewniają trunkowi zawsze odpowiednią temperaturę podania.Powoduje to ,że ten model skutecznie łączy w sobie możliwość podawania gorących jak i chłodnych napoi.

Taka zabudowa świetnie się sprawdzi dla klientów którzy posiadają kawiarnie, piwiarnie, winiarnie itp., z pewnością pozwoli skutecznie rozwinąć swój biznes o mobilny punkt sprzedażowy nadający się do pracy całosezonowej dzięki składanym klapą, które w ciepłe dni dadzą przyjemny cień, natomiast zimą ochronią przez deszczem itd.
Konfiguracja łącząca w sobie kawiarnie i dystrybutory do alkoholu również będzie ciekawym pomysłem na rozwinięcie dodatkowej branży, co za tym idzie większe zarobki.

Tworząc zabudowy na Piaggio wykorzystaliśmy kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu i budowaniu zabudów gastronomicznych. Postawiliśmy na uzyskanie minimalnej wagi całej zabudowy, oraz zapewnienie maksymalnej trwałości całej konstrukcji. Uzyskaliśmy to eliminując z całej zabudowy wszelkie materiały mogące ulec korozji - struktura nośna kontenera jest w całości wykonana z aluminium, elementy modułu socjalnego zapewniającego ciepłą wodę są wykonane z stali nierdzewnej a elementy drewniane wykonujemy opierając się na technologii kompozytów, gdzie łączymy poszycia z naturalnego drewna z elementami nośnymi z aluminium, co przekłada się na ekskluzywny wygląd, przy zachowaniu bardzo lekkiej struktury, co pozwala na wykonanie zabudów zawierających bogate wyposażenie na nawet najmniejszych pojazdach bazowych. Kolorystyka zabudowy, gatunek drewna- dowolny.

WYMIAR KONTENERA : 140/160 CM.

Zabudowa zawiera :
- Kontener z własną ramą aluminiową ( nie wykorzystujemy żadnych elementów stalowych)
- Schładzarka podwójna do wina z nalewakami chromowanymi- nowoczesne urządzenie pracujące w systemie półsuchym.
- W sumie aż siedem szuflady w strefie handlowej.
- Oświetlenie LED oraz dekoracyjne oświetlenie żarówkami " EDISON"
- Strefę techniczną, do której jest łatwy dostęp przy tylne drzwi. Strefa ta zapewnia dostęp do kegów z winem, systemu zasilania, zbiorników modułu socjalnego itd.
- Instalacje elektryczną z przyłączem zewnętrznym.
- Na życzenie zabudowa może być doposażona w system niezależnego zasilania
- Opcjonalnie pakiet " retro" - opony z białym paskiem , chromowane lusterka, chromowe listwy wykończeniowe itd.
- Na życzenie zamawiającego wykonujemy loga i inne grafiki firmowe w formię podświetlanych wycięć w powierzchniach burt i dachu zabudowy.

Kontakt

Uwaga! Oglądana oferta jest ofertą archiwalną i może być już nieaktualna.