REKLAMA

PIAGGIO APE CLASSIC APEROL / BEER / PROSECCO- ZABUDOWA KLASY PRESTIGE CUSTOM

nr IP94P3TP 23 sie
Rybnik, woj. śląskie
50 800 zł  Oblicz ratę 
  • Rok produkcji 2019

Szczegóły

Zabudowa dedykowana do wykonania w oparciu o pojazd bazowy Piaggio APE Classic. Cała konstrukcja zabudowy: kontener, konstrukcja nośna zabudowy, została wykonana z lekkich materiałów o bardzo dużej trwałości eksploatacyjnej ? aluminium, które nie ulega korozji, lotnicze duraluminium wykorzystane na bardzo mocne i trwałe poszycia zewnętrzne , oraz kompozyty wykorzystane do budowy elementów nośnych całej wewnętrznej zabudowy. Wszystkie widoczne powierzchnie zabudowy wnętrza są wykonane z bezpiecznego szła i luster, co przekłada się na absolutnie wyjątkową finalną formę tak zbudowanego pojazdu.
Stworzyliśmy ten projekt z myślą o inwestorach, chcących bardzo mocno wyróżnić się w stosunku do konkurencji. Posiadamy w ofercie kilkanaście różnych modeli zabudów wykonywanych w klasycznych standardach i technologiach, np. z wykorzystaniem naturalnego drewna, ale z pewnością prezentowana zabudowa z szkłem w roli głównej, nie ma sobie równej w całej Europie.

W tej technice można stworzyć wiele różnych konfiguracji. Prezentowany przykład zawiera wyposażenie :
- na jednej stronie zabudowy została zaaranżowana strefa do serwowania alkoholi w całym ich spectrum : nalewaki do wina z chłodzeniem przepływowym - dozownik butelkowy . Podwójny układ nalewaków pozwala niezależnie serwować wino i piwo. Wewnątrz zabudowy znajduje się całe wyposażenie techniczne ? schładzarki przepływowe ( jedna lub dwie, zależnie do docelowej konfiguracji), system niezależnego zasilania ( opcjonalnie).
- na drugiej stronie jest wbudowana ekskluzywna, przeszklona schładzarka do wina butelkowanego, oraz stanowisko do wbudowanie expressu do kawy wraz z urządzeniami peryferyjnymi, jak młynek do kawy.
- na tylnej ścianie zabudowy ( tył pojazdu) znajduje się strefa barmańska, z dodatkowym rozkładanym blatem, który można zaaranżować i wykorzystywać według swojego uznania. Wewnątrz zabudowy jest specjalna wnęka do transportowania i przechowywania tego blatu w pozycji złożonej.
Cena nie zawiera pojazdu bazowego.

Zabudowa zawiera:

- Boczne, zaokrąglone klapy, unoszone na sprężynach gazowych i zabezpieczane specjalnymi nierdzewnymi zamkami.
- Chłodziarka do wina na 36 butelek,
- System chłodzenia z przepływowymi urządzeniami chłodniczymi, zestaw z dwoma, trzema, lub czterema obwodami chłodniczymi.
- Szklaną zabudowę ( szkło bezpieczne przyklejane na kompozytową konstrukcję nośną)
- Szufladę na fusy z kawy ( pod stanowiskiem do zamontowania ekspresy)
- Moduł socjalny wysuwany, współpracujący z dodatkowymi zbiornikami zamontowanymi pod pojazdem, oraz pojemnościowym ogrzewaczem wody.
- Zespół dodatkowych zbiorników na wodę czystą i szarą, osadzonych w ramie pojazdu,
- Oświetlenie ozdobne 3D LED,
- Szklane wnęki ekspozycyjne, podświetlane od tyłu ? doskonałe elementy dekoracyjne i funkcjonalne zarazem ? wyeksponowane tam np. szklane kieliszki podnoszą i tak już doskonały efekt wizualny zabudowy.
- Lakierowane nadwozie, włącznie z pojazdem bazowym APE Classic.
- Wymiary kontenera 149 / 155 cm.

Kontakt

Uwaga! Oglądana oferta jest ofertą archiwalną i może być już nieaktualna.