REKLAMA

ŁAWA DREWNIANA

nr IP94KYH7 4 sie
Olesno, woj. opolskie
40 zł do uzgodnienia

Nie wszystkie rzeczy jeszcze wystawiłem. Zobacz na mojej stronie, wpisz: wielkiniesmiertelny.simplesite.com - tam znajdziesz pełniejszą moją ofertę. Kliknij na: Album zdjęciowy, później: Odtwarzaj. Możesz dać pełny ekran w dolnym prawym rogu.

Mam do sprzedania ławę drewnianą koloru ciemno-brązowego. Ława jest używana, w dobrym stanie. Nie jest poobijana tylko w niektórych miejscach jest trochę zdarta farba, ale to przecież idzie zamalować. Wystarczy tylko kupić farbę koloru ciemno-brązowego i pomalować całą albo tylko tam gdzie są zdarcia farby i będzie jak nowa. Taką farbę można kupić w sklepie już za 5 zł. tylko małą puszeczkę i to wystarczy aby zamalować niektóre miejsca albo kupić większą puszkę i pomalować całą. Jak kto woli. Ława jest stabilna i nie chwieje się.

Wymiary ławy: długość blatu - 1,36 metra, szerokość blatu - 56 cm. wysokość - 55 cm. szerokość nóg - 56 cm. rozstaw nóg po długości - 1,09 metra, mierzone na samym dole.

Istnieje możliwość wysyłki pocztą - płatne dopiero przy odbiorze paczki. Koszt wysyłki nie wiem jaki będzie bo to bardzo ciężkie i na pewno będzie drogo. Najlepiej było by sobie przyjechać po nią osobiście.
Na sms-y nie odpisuję, przepraszam. Na E-maile zawsze odpisuję. Proszę pisać do mnie E-maile lub dzwonić. Dziękuję.

Kontakt