BELKI DREWNIANE NA SUFICIE W TWOIM DOMU

nr IN27LNW 25 lip 23
cała Polska, woj. łódzkie
1 zł 

Belki na suficie nadają wnętrzom wyszukany, rustykalny klimat. Takie pomieszczenia wydają się promieniować ciepłem, spokojem, a przy okazji wyglądają bardzo atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są ciężkie i uciążliwe w instalacji. A poza tym drewno musi się jeszcze zestarzeć, by wyglądać tak atrakcyjnie, jak tego chcesz. Na szczęście produkujemy rustykalne belki, które nienagannie powielają oryginalne drewno.

Wyprodukowane na rdzeniu z twardego styropianu belki sufitowe niewiele ważą i bardzo nietrudno się je montuje. Możesz stworzyć z nich naprawdę dowolną konstrukcję, które nie wymaga jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. A nawet więcej, kupując nasze imitacje drewna płacisz jedynie za elementy, których potrzebujesz, bowiem wszystko wykonujemy precyzyjnie na wymiar (u konkurencji zapłacisz zarówno za odpad, który jeszcze musisz sprzątnąć).

Zaciekawiona? Wypróbuj i pokaż bliskim zdjęcia naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie dodatkowo zamówisz próbki naszych materiałów GRATIS .

Zapraszamy!

Kontakt

Uwaga! Oglądana oferta jest ofertą archiwalną i może być już nieaktualna.