WSPOMAGANIE DO URSUSA 4 I 6 CYLINDROWEGO Z PRZEDNIM NAPĘDEM

nr IK14EWW 14 kwi 37
Rogóźno 130, woj. kujawsko-pomorskie

PROFESJONALNY ZESTAW WSPOMAGANIA UKŁADU KIEROWNICZEGO DO URSUSA 4 I 6 CYLINDROWEGO Z PRZEDNIM NAPĘDEM WZMOCNIONA

Zestaw pasuje do ciągników :
C-385A, 904, 914, 1014, 1004, 1014, 1204, 1214, 1614, 1604 i innych pochodnych C-385A z przednim napędem

Zwróćcie Państwo uwagę że inne firmy sprzedające podobne wspomaganie oferują zestaw z mniej wytrzymałych pewnych podzespołów, dają tylko rok wątpliwej gwarancji!!

Nasza firma oferuje produkt z najwyższej półki z bardzo solidnych i sprawdzonych podzespołów, kierując się wieloletnim doświadczeniem i setkami sprzedanych wspomagań dajemy 2 lata gwarancji na piśmie!!!

Uwaga!!! W zestawie dołączamy łapę którą mocuje się po prawej stronie przy błotniku, z wyglądu jest bardzo podobna do tej która jest na ten moment w ciągniku ale ona nie pasuje do siłownika wspomagania!!!!

Uwaga!!! Trzeba sprawdzić czy przednia oś w ciągniku jest fabrycznie przystosowana do zamocowania wspornika który trzyma siłownik, czyli czy oś posiada nagwintowane otwory. Jeśli takich otworów nie ma, jest możliwość zamocowania tego wspornika ale, nie obędzie się bez dodatkowych prac związanych ze zrobieniem otworów na osi lub przyspawaniem owego wspornika(w tym miejscu udzielamy fachowych porad jak prawidłowo zamontować ten wspornik aby uzyskać idealnie równy skręt w prawo i w lewo), to nie jest zbyt skomplikowane.

Tuleja napędowa orbitrola jest bardzo stabilna i starannie wykonan, wałek osadzony na dwóch łożyskach. Idealnie pasuje w miejsce serwomechanizmu.

Do zestawu dołączamy nowy manometr, który przeznaczony jest do montażu między pompą a orbitrolem. Dzięki niemu na bieżąco można będzie sprawdzić stan ciśnienia w układzie i sprawność pompy.

Zestaw jest nowy, kompletny, gotowy do samodzielnego montażu, dołączamy dokładną instrukcję montażu oraz dokładne zalecenia odnośnie użytkowania.

Zestaw bez problemu można użyć do ciągników które mają już zamontowanego tura, pasuje do każdego rocznika ciągnika i do każdej kabiny!!!

Większość podzespołów produkowana jest w Polsce przez profesjonalne firmy zajmujące się produkcją części rolniczych, z bardzo dobrych materiałów, dlatego jesteśmy pewni naszego produktu dając Państwu 2 lata gwarancji na wszystkie podzespoły!!!

Zestaw przeznaczony do ciągników pracujących w ciężkich warunkach polowych oraz w gospodarstwach rolnych.

Jeżeli chcesz sprzedać ciągnik i masz z tym problemy, jest to idealne wyjście z sytuacji. Zakupując takie wspomaganie bez problemu możesz podnieść wartość rynkową ciągnika nawet o 3500zł. Twoja oferta zabłyśnie na tle innych a szansa na sprzedanie ciągnika będzie przy tym dużo większa

Jeżeli zakupiłeś TUR-a i praca z ciągnikiem stała się udręką, nie zastanawiaj się, kupując wspomaganie wszystkie problemy znikną. Kierownicą będziesz kręcił jedną ręką i praca stanie się lżejsza i przyjemna. Daj sobie pomóc i zainwestuj w zdrowie.

W sprzedaży olej boxol 5 l w cenie 70 zł

WYSYŁKA KURIERSKA POBRANIOWA 50 ZŁ

Kontakt