GARAŻE STALOWE TYNKOWANE PREMIUM-100% SATYSFAKCJI (OD 14 900 ZŁ)

nr IP24WAL 11 maj 221
mazurowice, woj. dolnośląskie
14 900 zł dotyczy jednego z prezentowanych modeli garażu

Szczegóły

  • Informacje
    • Powierzchnia 17,00 m2

Garaże stalowe tynkowane to doskonała konstrukcja łącząca najwyższej jakości zastosowane materiały,wysoką estetykę budowli oraz rozsądną cenę. Dedykowane są one dla osób które cenią sobie długoletnie,bezpieczne bezproblemowe korzystanie z obiektu jak również chcą uniknąć dewastacji przydomowego terenu w trakcie jego budowy.
Garaże firmy AND są obiektami z dachem jednospadowym o standardowym spadku dachu do tyłu garażu oraz z dachem dwuspadowym o standardowy kierunek spadku dachu na boki. Opcjonalnie spad dachu może zostać zmieniony na przód lub tył garażu.
Konstrukcja nośna dachu wykonana z kształtowników zimno giętych ocynkowanych o grubości 2mm zapewnia jego dużą wytrzymałość na obciążenie śniegiem.
W ofercie są garaż jednostanowiskowe, dwustanowiskowe i wielostanowiskowe.
Oferowane są garaże nieocieplone zbudowane z ścian samonośnych typu Sigma lub Overmann oraz obiekty ocieplane z zastosowaniem ścian wykonanych z płyty warstwowej THP o grubości 40mm rdzenia z pianki poliuretanowej.
Standardowe wykonanie garaży obejmuje jego wyposażenie w bramę wjazdową uchylną lub segmentową
Jako dodatkowe wyposażenie stanowić mogą okna,rynny,drzwi,automaty bramowe których producentami są znane i uznane firmy Wavin,Nice,Hormann,Wiśniowski
Istotne dla nabywców garaży stalowych tynkowanych jest bardzo krótki termin realizacji wynoszący 1 do 2 dni oraz możliwość indywidualnego konfigurowania obiektu.

Kontakt

Zobacz także

NIERUCHOMOŚCI
GARAŻ
12 800 zł
  • Powierzchnia: 30,00 m2
Szczegóły
NIERUCHOMOŚCI
GARAŻ
2 800 zł
  • Powierzchnia: 6,00 m2
Szczegóły