WSPOMAGANIE ORBITROL ZETOR 5211 BEZ WSPOMAGANIA FABRYCZNEGO

nr II7WPMF Zaktualizowane: 14 mar Odsłon: 1064
Rogóźno 130, woj. kujawsko-pomorskie
2 420 zł 

PROFESJONALNY ZESTAW WSPOMAGANIA UKŁADU KIEROWNICZEGO DO ZETORA 5211 i pochodnych 3 cylindrowych

Kompletne wspomaganie do Zetora dla ciągników bez fabrycznego wspomagania, posiadających dzieloną kolumnę kierowniczą, którą można rozkręcić i ponownie wykorzystać w ciągniku jej górną część. Główną zaletą zestawu jest to, że zamontowanie wspornika z orbitrolem eliminuje wszelkie luzy występujące do tej pory w układzie kierowniczym, a kierownicą kręci się bardzo płynnie i komfortowo, dosłownie jednym palcem.
Uwaga!!! W przypadku gdy Zetor ma kolumnę starego typu (nie dzieloną tylko z jednolitym odlewem), do oferowanego zestawu trzeba będzie dokupić górną część kolumny kierowniczej której, koszt 195zł.

Zestaw pasuje do ciągników z przednim napędem i bez napędu, także do ciągników z turem m. in.:

5011, 5211, 5245, 5045, 5718, 6211, 6011, 6245, 6045, 7011, 7211, 7045, 7245, 7711, 7745

W skład kompletnego zestawu wchodzą:

1. cylinder hydrauliczny z główkami,
2. orbitrol 100,
3. wspornik orbitrola,
4. pompa wspomagania wraz z zaworem bezpieczeństwa i redukcjami,
5. zbiornik na olej wspomagania wraz z redukcjami,
6. filtr liniowy zamontowany na powrocie,
7. obejma mocująca cylinder wspomagania do rury pod kabiną, 8. komplet węży (5 sztuk), 4 sztuki wychodzące z orbitrola, 2 do siłownika, 1 do pompy i 1 do zbiornika oraz przewód z pompy do zbiornika,
9. wszystkie redukcje, do orbitrola i do siłownika,
10. śruby mocujące, podkładki, instrukcja montażu, schematy podłączeń węży itp.

Zestaw jest nowy, kompletny, gotowy do samodzielnego montażu, dołączamy dokładną instrukcję montażu oraz dokładne zalecenia odnośnie użytkowania.
Montaż polega na wymontowaniu starych i zamontowaniu w ich miejsce nowych części z zestawu. Nie trzeba dokupować dodatkowych części, nie trzeba w żaden sposób na trwałe przerabiać ciągnika,
zestaw bez problemu można użyć do ciągników które mają już zamontowanego tura, pasuje do każdego rocznika ciągnika i do każdej kabiny!!!
większość podzespołów produkowana jest w Polsce przez profesjonalne firmy zajmujące się produkcją części rolniczych, z bardzo dobrych materiałów, dlatego jesteśmy pewni naszego produktu dając Państwu 2 lata gwarancji na wszystkie podzespoły!!!
zestaw przeznaczony do ciągników pracujących w ciężkich warunkach polowych oraz w gospodarstwach rolnych.


KOSZT TRANSPORTU 50Ł

Zapoznaj się z szerszą ofertą firmy i wejdź na
www.agromil.pl

Typ oferty

  • Typ oferty oferta firmowa
  • Szczegóły Ogłoszeniodawcą jest przedsiębiorca.
    Pamiętaj, że serwis www.autogielda.pl odpowiada jedynie za prezentację oferty, a samej transakcji dokonujesz bezpośrednio z ogłoszeniodawcą. Ponieważ jest to przedsiębiorca, transakcja będzie objęta przepisami o ochronie konsumenckiej, a Tobie przysługują określone tymi przepisami prawa. W zależności od rodzaju oferty i sposobu przeprowadzenia transakcji może to być m.in. prawo do rękojmi, zwrotu i inne.

Kontakt