CENA ZA M2 TERENU BUDOWLANEGO WYNOSI 30 ZŁ/M2 NETTO.

nr IP14RTJ 13 kwi 34
WROCLAW, woj. dolnośląskie
30 zł 30 PLN/m2 Netto.

Szczegóły

Media
  • c.o.
  • kanalizacja
  • energia el.
  • woda
  • gaz
Szczegóły
  • bez pośredn.

Teren inwestycyjny. Cena za m2 terenu budowlanego wynosi 30 zł/m2 Netto.

Teren znajduje się koło Trzebnicy 27 km od Wrocławia, w kierunku Poznania, droga ekspresowa S5. Wrocław -Trzebnica, która skróci czas dojazdu do około 20/25 min.

Możliwością zabudowy domów wielorodzinnych, jednorodzinnych, lokali, biur, usług, hoteli, domów seniora, restauracji, obiektów sportowych i obiektów rekreacyjnych. Ideą projektu jest stworzenie swoistej enklawy dla osób, które są aktywne zawodowo, a jednocześnie pragną mieszkać oraz pracować z dala od zgiełku miasta. To projekt, który łączy w sobie wszystkie elementy miejskiego życia, takie jak biura, usługi, powierzchnie komercyjne, gastronomia, dom seniora i hotel, jak również obiekty sportowe takie jak pole golfowe i klub jeździecki oraz agroturystyka.

W tej koncepcji istotną rolę odgrywają oczywiście domy i budynki wielorodzinne harmonijnie wpisujące się w otoczenie. Nieruchomość składa się z 376 000 m2 natomiast PUM wynosi około 120.000 m2 powierzchni oraz dwóch jezior o powierzchni 110.000m2.
Teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.
Możliwość podpięcia mediów woda, prąd, gaz ( w przypadku gazu czekamy na warunki podłączenia oraz koszty).
Przy realizacji projektu kładziemy duży nacisk na wykorzystanie technologii oraz innowacji środowiskowych.
Teren Budowlany, wolny od obciążeń i roszczeń osób trzecich, gotowy do zabudowy. Jedyne co pozostaje do zrealizowania to projekt i uzyskanie pozwoleń. Architekci i geodeci są gotowi do rozpoczęcia prac związanych z podziałem oraz wstępnym projektem bazowym.
Dysponujemy kompletną dokumentacją, studium wykonalności projektu, projektem założeń budżetowych, planem zagospodarowania terenu, projektem poszczególnych etapów, kosztorysem, a także szacowanymi kosztami budowy i szacowanymi zyskami.
Posiadamy dokumentacje, oraz prezentacje całej inwestycji w 4 językach.
Doskonała komunikacja i prosty dojazd drogą ekspresową a następnie drogą krajową, sprawia, że cały teren jest niezwykle atrakcyjny.
Granica działki znajduję się na odcinku 1500 metrów przy głównej drodze co korzystnie wpłynie na możliwości inwestycyjne.

Najbliższe otoczenie to piękne lasy o ponad 1500 hektarowej powierzchni z wyjątkowym bogactwem fauny i flory.
W promieniu 30 km łączna ilość mieszkańców równa jest około 1.000.000 co przekłada się na duży potencjał sprzedażowy.
W razie zainteresowania powyższą inwestycją z chęcią udzielę szczegółowych informacji.

Kontakt