INNA HANDTOP 3200 inny

nr II04KM49 30 lis 104
Środa Śląska, woj. dolnośląskie
97 408 zł 
  • Rok prod. 2017

Przemysłowy hybrydowy ploter UV Handtop HT 3200UV
Największy hybrydowy ploter dostępny w stajni Handtop to jedna z potężniejszych drukarek wielkoformatowych dostępnych na rynku. Handtop HT 3200UV jest jednoznacznie idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych agencji reklamowych oraz analogicznie drukarni czy firm związanych z drukiem. Podobnie jak mniejsze maszyny standardowo wyposażona w 2-8 głowic piezoelektryczne Ricoh Gen5, umożliwiające druk o wysokiej precyzji z rozdzielczością 720 x 1220 dpi przy zachowaniu wysokiej wydajności i prędkości roboczej. Ten ploter uchodzi za wzór obrazujący ergonomię oraz łatwość obsługi. Co więcej, ploter Handtop HT 3200UV jest równocześnie tani w eksploatacji i utrzymaniu. Handtop HT 3200UV należy do wyjątkowych urządzeń. Został zaprojektowany, aby spełnić niezwykłe wymagania klientów oczekujących nie tylko jakości, ale również wydajności

Jesteśmy największą firmą remarketingową w Polsce !!!
Wszystkie oferowane przez nas pojazdy pochodzą z zasobów powindykacyjnych oraz poleasingowych wielu firm z sektora finansowego. Przedmioty znajdujące się w naszej ofercie posiadają wycenę biegłego rzeczoznawcy i są sprzedawane za pośrednictwem aukcji internetowych odbywających się na stronie www.poleasingowe.pl a ceny wywoławcze są niższe nawet o 60 % od ceny rynkowej.
Zadzwoń do nas lub napisz, a udostępnimy Ci wycenę rzeczoznawcy:
telefon: 71 715 60 17

Pamiętaj: Z uwagi na fakt, iż pojazdy stoją w różnych częściach Polski, przed ewentualnym przyjazdem zadzwoń w celu potwierdzenia miejsca postoju sprzętu.
Główna siedziba naszej spółki czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09-17:00.
Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kontakt