REKLAMA

YAMAHA RX other

nr II747YP 22 wrz
Kamienna Góra, woj. dolnośląskie
17 900 zł  Oblicz ratę 

Szczegóły

Witam Państwa
Do sprzedania posiadamy skutera śnieżnego marki Yamaha model RX-1 Warrior DŁUGA WERSJA 2-OSOBOWA z roku 2005. Skuter w idealnym stanie, przygotowany do sezonu, nie wymaga żadnego wkładu finansowego ( założony nowy akumulator, po wymianie olejów i płynów, zamontowana nowa wyciągarka, nowy pasek napędowy ). Jednostka napędowa to benzyna w 4-suwie o poj.1000ccm i mocy 155KM, o osiągach i dynamice jazdy nie trzeba pisać. Skuter bogato wyposażony:
- elektryczny starter
- automatyczna skrzynia biegów
- podgrzewane manetki
- podgrzewany fotel
- ogrzewanie na nogi
- wyciągarka sterowana z pilota lub z kierownicy
- wsteczny bieg
- wskaznik paliwa
- prędkościomierz

Możliwe RATY, ZAMIANA, LEASING.

Jesteśmy europejskim dealerem samochodów używanych z siedzibę w Kamiennej Górze. Współpracujemy z wiodącymi firmami leasingowymi i dealerami i samochodowymi, dzięki czemu naszym klientom oferujemy najlepsze używane samochody.

Oferowane samochody zostały uprzednio dokładnie przez nas wyselekcjonowane. Każde auto posiada pełną historię serwisową, opinię rzeczoznawcy samochodowego i gwarancję legalności pochodzenia. Dlatego też sprzedawane przez nas pojazdy to produkt najwyższej jakości.

CENA- to nie ona jest u nas najważniejsza, najważniejsze jest samopoczucie Klienta oraz jakość sprzedawanych samochodów pod każdym względem.

Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży.

liczba właścicieli: pierwszy właściciel, spalanie w cyklu mieszanym: 0.00[l/100km], spalanie w cyklu pozamiejskim: 0.00[l/100km], spalanie w cyklu miejskim: 0.00[l/100km] podgrzewane manetki, w40 bezwypadkowy, możliwość zamiany, garażowany, w40

Kontakt

Zobacz także

MOTOCYKLE
YAMAHA N-MAX
8 600 zł 2016
  • Rok produkcji: 2016
  • Przebieg: 22 tys. km
  • Pojemność silnika: 125 ccm
  • Kolor: czerwony
Szczegóły