REKLAMA

ARCTIC CAT INNY other

nr II747YN 5 gru
Kamienna Góra, woj. dolnośląskie
13 900 zł 

Witam Państwa

Do sprzedania posiadamy skuter śnieżny marki Arctic Cat model Panther 660 4-stroke z roku 2007. Skuter w idealnym stanie, przygotowany do sezonu, nie wymaga żadnego wkładu finansowego ( założony nowy akumulator, po wymianie olejów i płynów. Jednostka napędowa to benzyna w 4-suwie o poj.660 ccm i mocy 53 KM . Skuter bogato wyposażony:
- elektryczny starter
- automatyczna skrzynia biegów
- podgrzewane manetki
- podgrzewany fotel
- ogrzewanie na nogi
- wsteczny bieg
- wskaznik paliwa
- prędkościomierz

Możliwe RATY, ZAMIANA, LEASING.

Jesteśmy europejskim dealerem samochodów używanych z siedzibę w Kamiennej Górze. Współpracujemy z wiodącymi firmami leasingowymi i dealerami i samochodowymi, dzięki czemu naszym klientom oferujemy najlepsze używane samochody.

Oferowane samochody zostały uprzednio dokładnie przez nas wyselekcjonowane. Każde auto posiada pełną historię serwisową, opinię rzeczoznawcy samochodowego i gwarancję legalności pochodzenia. Dlatego też sprzedawane przez nas pojazdy to produkt najwyższej jakości.

CENA- to nie ona jest u nas najważniejsza, najważniejsze jest samopoczucie Klienta oraz jakość sprzedawanych samochodów pod każdym względem.

Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży.

liczba właścicieli: pierwszy właściciel, spalanie w cyklu mieszanym: 0.00[l/100km], spalanie w cyklu pozamiejskim: 0.00[l/100km], spalanie w cyklu miejskim: 0.00[l/100km] bezwypadkowy, w40

Kontakt

Zobacz także

MOTOCYKLE
JIAJUE EURO 4 BRAT KYMCO AGILITY
2 000 zł 2012
  • Rok produkcji: 2012
  • Przebieg: 2 tys. km
  • Pojemność silnika: 125 ccm
  • Typ silnika: 4-suwowy
  • Kolor: czarny
  • Moc: 6 KM
  • Rodzaj: skuter
Szczegóły