PAKIET MOBILNOŚCI - BAZA EKSPLOATACYJNA

nr IP27CNM 2 lip 652
Zgorzelec, woj. dolnośląskie
400 zł 
  • Pow. 1000 m2

Szczegóły

Szczegóły
    • pom. socjalne

Do wynajęcia teren spełniający wymogi Pakietu Mobilności w zakresie utworzenia Bazy Eksploatacyjnej dla pojazdów ciężarowych typu TIR .

Posiadamy setki miejsc parkingowych oraz niezbędna infrastrukturę !!!

Teren umiejscowiony w Zgorzelcu w odległości 4 km od autostrady A4 .
Działka w pełni utwardzona , dostosowana do ruchu pojazdów ciężarowych . Na miejscu warsztaty , hale , miejsce noclegowe , łazienki z ciepła i zimna wodą , toalety . Teren w pełni oświetlony i ogrodzony , łatwy i szybki dojazd droga asfaltową .
W odlegości 200 metrów sklepy spożywcze w których kierowcy mogą dokonać zakupów. W odległości 1 km liczne stacje paliw . W najbliższej przyszłości obiekt zostanie wyposażony w bezpłatne WiFi dla kierowców .

W zależności od potrzeb możemy dostosować ofertę wynajmu, która obejmie ilość miejsc parkingowych, hale lub umowę na usługi warsztatowe , ilość miejsc noclegowych dla kierowców . Posiadamy duże doświadczenie w realizacji usług związanych z wymogami Bazy Eksploatacyjnej i Pakietu Mobilności .Nasza oferta przeznaczona jest zarówno do dużych podmiotów posiadających floty ponad 100 Tirów jak również do mniejszych przedsiębiorców którzy posiadają poniżej 10 samochodów .
Obecnie z naszych usług korzysta ponad 50 firm transportowych .

Zadzwoń a znajdziemy najtańsze z możliwych rozwiązań .

Zapraszamy do współpracy !!!

Kontakt